Home Кримінал У Коростені та Попільні поліція припинила функціонування двох гральних закладів

У Коростені та Попільні поліція припинила функціонування двох гральних закладів

92

 1 та 2 вересня поліцейські провели санкціоновані обшуки у закладах, які позиціонували себе як державні лотереї у Коростені та Попільні. За останній тиждень, з 28 по 2 вересня, поліцейські закрили 9 осередків підпільного грального бізнесу у регіоні. 


1 вересня у селищі Попільні працівники місцевого відділення поліції провели санкціонований обшук у приміщенні закладу державної лотереї. У результаті були здобуті відомості про ведення у ньому підпільних азартних ігор. 

Жодних документів на майно, розміщене у приміщенні, поліцейські не виявили.  Відтак звідти вилучили 19 одиниць комп’ютерної техніки, флеш-карти та інше обладнання. 

Нині у рамках подальшого досудового розслідування встановлюються організатори грального бізнесу та з’ясовуються власники вилученого майна.

Вже четвертий за останні дні осередок грального бізнесу закрили правоохоронці й у м. Коростені. Із відповідного закладу під час чергового санкціонованого обшуку було вилучено 5 одиниць комп’ютерної техніки, мережеві комутатори, записи чорної бухгалтерії тощо. Власники приміщення та вилученого майна також нині встановлюються.

Усі обставини за обома фактами з’ясовуються у рамках подальшого досудового розслідування за ст.203-2 (Зайняття гральним бізнесом) Кримінального кодексу України. 

За чинним законодавством подібні протиправні дії караються штрафом від 10 до 40 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.  

Нагадаємо, упродовж минулого тижня поліцейські провели санкціоновані обшуки у гральних закладах Олевського району та у м. Коростені.

Відділ комунікації поліції Житомирської області
 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here