Home Кримінал У Коростишеві правоохоронці припинили функціонування автогазозаправної станції, яка діяла без дозвільних документів

У Коростишеві правоохоронці припинили функціонування автогазозаправної станції, яка діяла без дозвільних документів

75

Під процесуальним керівництвом прокуратури Житомирської області проводиться розслідування у кримінальному провадженні за виявленими контролюючими органами фактами незаконного функціонування низки автогазозаправних станцій, які відпускали скраплений газ без належних дозвільних документів, що створювало загрозу загибелі людей чи настання інших тяжких наслідків.

У четвер, 13 грудня 2018 року, у ході досудового розслідування, слідчими поліції спільно з працівниками Управління захисту економіки ДЗЕ НП України та за участю відповідних фахівців, проведено санкціонований обшук у м. Коростишів.

Під час обшуку виявлено нелегальну автозаправну станцію та обладнання, яке забезпечувало її функціонування, зокрема, 10 підземних резервуарів зі скрапленим газом, труби, двигуни, насоси, паливно-роздавальну колонку з пістолетом для заправки автомобілів, а також документи та грошові кошти.

Наразі, за погодженням із процесуальним прокурором, до суду подано клопотання щодо накладення арешту на тимчасово вилучене майно.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч.1 ст. 272 КК України проводить слідче управління Головного управління Нацполіції в області.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here