Home Кримінал У Малині стажерка обікрала кіоск

У Малині стажерка обікрала кіоск

143

Про те, що з торгівельного кіоску зникли гроші та продукти харчування, до поліції повідомила власниця. За словами жінки, до злодіяння може бути причетна місцева жителька, яка проходила стажування у торгівельній точці. Нині триває з’ясування обставин події та розшук дівчини.

23 березня до поліції звернулась 25-річна жителька м. Малина із повідомленням про крадіжку з її торгівельного кіоску 1300 гривень та продуктів харчування. Загальна сума завданого збитку склала 4200 гривень.За словами заявниці, раніше вона взяла на стажування 28-річну жительку району, і саме її й підозрює у вчиненні злодіяння.

Відповідна інформація була внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст.185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Нині триває з’ясування обставин події та розшук жінки, на яку вказала заявниця.

За чинним законодавством крадіжка карається штрафом від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від 80 до 240 годин, або виправними роботами на строк до 2 років, або арештом на строк до 6 місяців, або позбавленням волі на строк до 3 років.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here