Home Кримінал У Малині затримали чоловіка, який крав металеві деталі на кладовищі

У Малині затримали чоловіка, який крав металеві деталі на кладовищі

115

Близько півсотні дрібних крадіжок елементів оздоблення та латунних кріплень вчинив на місцевому кладовищі 49-річний чоловік, викритий поліцейськими безпосередньо після чергового протиправного діяння. Нині йому оголошено про підозру у вчиненні наруги над могилами. Про це інформують в поліції.

Більшість крадіжок, з повідомленнями про які зверталися до поліції заявники, сталася упродовж лютого-березня. Люди розповідали, що невідомі вандали пошкодили огорожі та надгробки, знявши з них металеві стяжки-кріплення.

Відсутність цих деталей завдала чимало клопоту заявникам у відновленні місць поховань рідних.Відпрацьовуючи зібрану інформацію щодо обставин події, поліцейським вдалося встановити особу чоловіка, обгрунтовано підозрюваного у такому вандалізмі. Затримали його розшуківці відразу після чергової крадіжки із викраденим елементом у руках.

Чоловік ніде не працює і останнім часом не має постійного місця проживання. За його словами, викрадене здавав до пункту прийому металобрухту у сусідньому районі, а отримані гроші витрачав на власні потреби.

Нині підозрюваному відповідно до кримінального законодавства (ч. 3 ст. 297) загрожує покарання у вигляді обмеження волі від 4 до 5 років або ув’язнення терміном від 4 до 7 років.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here