Home Кримінал У міліції кажуть, що ”поліетиленового” маніяка на Житомирщині немає

У міліції кажуть, що \”поліетиленового\” маніяка на Житомирщині немає

115

Інформація щодо орудування на території Житомирщини маніяка-вбивці не відповідає дійсності, переконують в УМВС України в Житомирській області.

Слідчим управлінням УМВС України в Житомирській області у 2011 році дійсно розслідувалася кримінальна справа за фактом вбивств двох названих в оприлюднених матеріалах жінок.

Слідчими було зібрано достатньо доказів, у тому числі за низкою проведених експертиз, для доведення вини обвинуваченого у названих вбивствах, кажуть у міліції.

Досудове розслідування за цими справами закінчено. Обвинувачений у вбивствах жінок нині знаходиться у слідчому ізоляторі. А матеріали справи розглядаються у Святошинському суді м.Києва.

Жодної інформації про виявлення на території Житомирської області трупа ще однієї жінки, що нібито стала черговою жертвою маніяка, в міліції Житомирщини наразі немає, йдеться у повідомленні прес-служби.

Нагадаємо, що сьогодні ЄвроЗМІ повідомили про те, що на Житомирщині та Київщині жінок убиває маніяк, потім він їх замотував у поліетиленові пакети.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here