Головна Кримінал У Новограді-Волинському затримали військових, які вимагали гроші у своїх колег

У Новограді-Волинському затримали військових, які вимагали гроші у своїх колег

188
0

29 травня 2018 року за процесуального керівництва військової прокуратури Центрального регіону України затримано начальника речової служби однієї з військових частин, дислокованої у м. Новоград-Волинській Житомирської області та вищого за посадою офіцера речової служби Командування Сухопутних військ Збройних Сил України безпосередньо після одержання ними неправомірної вигоди.

Затримання проводилось слідчими слідчого управління Головного управління Національної поліції в Житомирській області за оперативного супроводу співробітників Управління захисту економіки в Житомирській області в рамках досудового розслідування кримінального провадження за ознаками вчинення злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

Установлено, що вказані військові службові особи, будучи уповноважені на вирішення питання щодо розрахунку та виплати грошової компенсації за не отримане речове майно, налагодили незаконну схему систематичного одержання від військовослужбовців Збройних Сил України неправомірної вигоди.

Під час проведення  негласних слідчих (розшукових) дій задокументовано факт вимагання та одержання вказаними правопорушниками в погонах у період з квітня по травень 2018 року від одного із військовослужбовців Житомирщини неправомірної вигоди в сумі 6000 гривень за не створення перешкод та здійснення виплати грошових коштів в сумі 51 тисяча гривень за фактично не отримане речове майно.

Після одержання другої частини неправомірної вигоди в сумі 3000 гривень, указані вище посадовці затримані в порядку ст. 208 КПК України. Предмет неправомірної вигоди (грошові кошти) у них вилучено.

Як повідомляє прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України, на даний час обом затриманим готується повідомлення про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України, а також вирішується питання про обрання їм запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою та відсторонення від посади

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here