Home Кримінал У Радомишльському районі вкрали печатку дільничної виборчої комісії

У Радомишльському районі вкрали печатку дільничної виборчої комісії

114

 Серед викрадених у заявника речей – печатка дільничної виборчої комісії одного із сіл Радомишльського району. За фактом крадіжки правоохоронці розпочали кримінальне провадження. Станом на 25 березня печатка знайдена, однак через втрату не матиме подальшої юридичної сили.


За словами заявника, 68-річного жителя с. Заболоті, з його незачиненого автомобіля ВАЗ 2105, припаркованого біля будинку, хтось викрав барсетку із особистими документами та печаткою виборчої комісії, головою якої він є. 

Вказані відомості були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.1 ст.185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Водночас про втрату печатки було в установленому порядку повідомлено Центральну виборчу комісію, якою розпочато процес її ануляції. Найближчими днями дільнична виборча комісія має отримати нову печатку.

Водночас, як стало відомо уранці 25 березня, заявник знайшов викрадену барсетку з усім її вмістом. 

Поліція продовжує перевірку обставин і вживає заходів для попередження вчинення інших правопорушень, пов’язаних з можливим використанням печатки, яка не матиме подальшої юридичної сили.

Відділ комунікації поліції Житомирської області

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here