Home Кримінал У центрі Житомира в готелі розстрілюють людей

У центрі Житомира в готелі розстрілюють людей

74

Стрілянина у центрі міста – так пройшов день Святого Валентина у Житомирі. Готель «Reikartz Житомир» має 4-зірки та брудні руки. Вчора, близько 15.00 охоронець готелю намагався розстріляти звичайних робочих Асоціації "Житомирський моноліт" ТОВ "Замкове". Про це інформує inzt.net.

Новий готель мережі розташований в історичному та діловому центрі Житомира, поруч із Соборною площею. Готель такого рівня, а саме 4 зірки обов’язково повинен мати автостоянку, тому "Житомирський моноліт" надав свою земельну ділянку під паркування машин готелю. Проте, папери на володіння саме цією територією "Reikartz" досі і не підготував, тобто фактично, ділянка їм не належить!

Головний директор Асоціації "Житомирський моноліт", Нікулін Володимир Федорович, наказав двом своїм працівникам повісити замок на ворота автостоянки на термін підписання угоди. Працівники взялися до виконання наказу, аж раптом із чорного входу готелю вибіг охоронець і випустив 4 набої у зварювальний прилад. Після цього, охоронець погрожував працівникам, що наступного разу пристрелить когось із них..

Адміністратор готелю відмовився говорити будь-що, а дану подію оцінив як брехню та наклеп.

Працівники "Житомирського моноліту" налякані, вони аж ніяк не очікували озброєного нападу в історичному центрі Житомира.

Нагадаємо, що в понеділок готель організовує велику прес-конференцію, сподіваємося отримати пояснення дій охоронця там.

 


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here