Home Кримінал У Ємільчинській ОТГ припинено незаконну оренду греблі на ставку вартістю майже 11...

У Ємільчинській ОТГ припинено незаконну оренду греблі на ставку вартістю майже 11 млн грн

354

Звягельський суд за позовом прокуратури визнав недійсним договір оренди гідротехнічної споруди на ставку і будинку гідротехніка вартістю майже 11 млн грн та зобов’язав орендаря повернути балансоутримувачу нерухоме майно державної власності, що на території Ємільчинської ОТГ, – повідомляє Житомирська обласна прокуратура.

“Свого часу, у 2017 році, регіональне відділення Фонду держмайна України надало мисливсько-рибальській громадській організації в оренду греблю зі шлюз-регулятором площею 3200 кв. м. та будинок гідротехніка площею понад 70 кв. м. Об’єкти нерухомості розташовані на ставку площею 30 га, який через місцеву річку сполучений з басейном р. Уж. Згодом додатковими договорами строк оренди продовжено”,- зазначають у прокуратурі.

Однак, за відомістями прокурорів в оренду надані лише гідротехнічні споруди, без самого ставка, на якому вони розташовані, та землі під ним. Таким чином було порушено вимоги Законів України «Про оренду державного і комунального майна» та «Про аквакультуру», а також суперечить Водному кодексу України.  

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here