Home Кримінал У зберіганні дитячої порнографії підозрюють бердичівлянина

У зберіганні дитячої порнографії підозрюють бердичівлянина

928
0

31-річному жителю Бердичева повідомили про підозру в умисному одержанні доступу до дитячої порнографії з використанням інформаційно-телекомунікаційних систем та її умисному зберіганні, без мети збуту чи розповсюдження, – повідомляє Житомирська обласна прокуратура.

“Слідство встановило, що 31-річний житель Бердичева протягом липня-серпня 2023 року систематично перебував на багатьох форумах, пов’язаних із сексуальним насильством над дітьми”, – пишуть у прокуратурі.

Для забезпечення анонімності своїх дій чоловік використовував доступ до так званої «темної мережі» (DarkNet), яка унеможливлює цензуру, зберігає спілкування та обмін файлами секретними.

Підозрюваний скачував відеофайли та графічні зображення, які містять дитячу порнографію, зберігаючи їх на гаджеті і персональному комп’ютері з жорстким диском обсягом один терабайт.

“Під час санкціонованого обшуку у помешканні фігуранта вилучено мобільний телефон і системний блок, де зберігалися каталоги з файлами та відеопродукцією, що належить до дитячої порнографії.

Зміст і характер відео та зображень підтверджено результатами комплексної комп’ютерно-технічної та мистецтвознавчої експертизи”, – зазначають прокурори.

Previous articleУ Житомирському районі іномарка збила пішохода біля заправки
Next articleУпродовж листопада в Житомирській області загинуло 6 людей унаслідок ДТП

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here