Головна Кримінал У земельній сфері прокуратура порушила 23 кримінальні справи

У земельній сфері прокуратура порушила 23 кримінальні справи

97
0
З початку року за фактами недотримання земельного законодавства порушено 23 кримінальні справи. 
 
Як повідомила помічник прокурора області з питань захисту інтересів громадян і держави у сфері земельних відносин Олена Гаврилюк, порушниками добровільно відшкодовано понад 2,5 млн. грн. збитків від незаконних операцій із землею.  Державі повернуто понад 345 га та попереджено незаконне надання понад 2,5 тис. га землі.
 
За невиконання службових обов’язків до відповідальності притягнуто 64 посадовці, половина з них працювали у державних органах контролю.
 
Як приклад земельних порушень прес-служба прокуратури Житомирщини навела незаконне вилучення майже 3 га землі із постійного користування Житомирського обласного лікувально-санаторного центру радіаційного захисту для дитячого та дорослого населення «Дениші», яке відбулося безпосередньо за розпорядженням голови Житомирської райдержадміністрації. 
 
Перевіркою прокуратури встановлено, що розпорядження прийнято без необхідної згоди органу управління майном  –  Житомирської обласної ради. Прокуратурою Житомирського району заявлено позов про визнання протиправним цього розпорядження та його скасування.
 
Порушення законодавства виявлено прокуратурою також при зміні цільового призначення земельної ділянки площею 6,6 га (із сільськогосподарського на інше призначення), яке дозволено товариству розпорядженням голови Житомирської райдержадміністрації у 2009 році. За втручання прокуратури дане розпорядження скасовано у судовому порядку. 

Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here