Home Кримінал У Житомирі чоловік напросився на роботу, щоб обкрадати автомайстерню

У Житомирі чоловік напросився на роботу, щоб обкрадати автомайстерню

91

Упродовж кількох тижнів на станції технічного обслуговування, що належить 37-річному житомирянину, зникали автозапчастини та інструменти. Власник підприємства запідозрив у крадіжках нового співробітника, однак доказів його причетності не мав. Коли ж з каси СТО зникли гроші, а працівник не з’явився на роботу, – підприємець звернувся до міліції.

Кілька тижнів тому до власника автомайстерні у пошуках роботи звернувся житель обласного центру. Підприємець, зважаючи на те, що на СТО дійсно потрібен був працівник, запропонував кандидату посаду автослюсаря. Щоправда, були у роботодавця деякі сумніви: молодик, очевидно, не мав необхідного досвіду роботи та не міг похвалитися рекомендаціями попередніх працедавців, водночас він переконливо запевняв у старанності та бажанні працювати.

Проте за кілька днів з майстерні зник домкрат. Спочатку працівники вирішили, що інструмент просто не поклали на належне місце. Та згодом пропав ще один вартісний інструмент, призначений для полегшення зняття деяких автомобільних деталей. І хоча власник СТО і запідозрив недобре, однак ніяких доказів причетності до крадіжок будь-кого з співробітників не мав, а тому й ніяких заходів не вживав.

Зрештою, за кілька днів по цьому, з приміщення майстерні зникли 300 гривень, а з ними і новий автослюсар: на телефонні дзвінки молодик не відповідав. Ось тоді підприємець звернувся до свого дільничного інспектора.

– Влаштовуючись на роботу, хлопець сказав мені, що загубив паспорт і нині займається відновленням документів, – розповів міліціонеру спантеличений роботодавець. – А тепер виявляється, що названі ним особисті дані є несправжніми.

До того ж, як з’ясував дільничний Олександр Семковський, за адресою, яку назвав молодик, влаштовуючись на роботу, мешкають інші люди, які його взагалі не знають. Це дещо ускладнювало пошуки злодюжки.

Тим не менше, за описом зовнішності дільничний запідозрив, що до крадіжок може бути причетний 26-річний житомирянин, який проживає на цій же адміністративній дільниці. Молодик раніше був засуджений за вчинення шахрайських дій, однак відбувся умовним терміном покарання. Навідавшись до підопічного, дільничний інспектор переконався, що той дійсно працював у згаданій автомайстерні. А під час огляду помешкання у нього виявили і зниклий інструмент.

– Нині за вказаним фактом розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України,   – прокоментував начальник Богунського райвідділу міліції УМВС України в Житомирській області Олег Марківський. – Проводиться перевірка щодо причетності хлопця до інших кримінальних правопорушень, оскільки під час розслідування стали відомі деякі інші деталі діяльності підприємливого робітника. Нині йому загрожує покарання від 1700 гривень штрафу позбавлення волі на строк до 3 років.

За інформацією СЗГ УМВС України

в Житомирській області

 


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here