Home Кримінал У Житомирі депутат міської ради подав недостовірну інформацію у декларацію

У Житомирі депутат міської ради подав недостовірну інформацію у декларацію

104

Житомирською місцевою прокуратурою під час опрацювання відомостей Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції та інших публічно доступних джерел, встановлено порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» щодо фінансового контролю.

Зокрема, одним із депутатів Житомирської міської ради при заповненні електронної декларації за 2016 рік особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, подано недостовірну інформацію стосовно об’єкту нерухомості, що належить йому як суб’єкту декларування.

Зазначені відомості Житомирською місцевою прокуратурою 17.07.2017 внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками злочину, передбаченого ст. 366-1 (декларування недостовірної інформації) КК України. Наразі у кримінальному провадженні розпочато досудове розслідування, яке проводить місцевий відділ Нацполіції, за процесуального керівництва Житомирської місцевої прокуратури.

Додатково: санкція зазначеної статті передбачає покарання – штраф від двох тисяч п’ятисот до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, або позбавлення волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here