Home Кримінал У Житомирі деталі світлофорів викрадав 36-річний комунальник

У Житомирі деталі світлофорів викрадав 36-річний комунальник

88

 Упродовж вересня-жовтня до поліції надійшло понад десятка повідомлень про крадіжки окремих деталей світлофорів. Опрацювавши зібрану на місцях подій інформацію та інші відомості, розшуківці Житомирського відділу встановили причетність до демонтажу 36-річного молодика.


Як з’ясувалось, чоловік є працівником одного з комунальних підприємств та  мав безперешкодний доступ до об’єктів.

– В усіх випадках, про які нам повідомили, з розподільчих шаф були викрадені світлофорні контролери, – розповів начальник Житомирського відділу поліції Михайло Сорока. – Ця та інші встановлені нами обставини свідчили про причетність до крадіжок  достатньо обізнаної особи. 

Відтак, у першу чергу, поліцейські перевіряли нинішніх та колишніх працівників підприємства щодо можливих крадіжок, а також  схильних до подібних правопорушень осіб.

Так, було встановлено коло осіб, які мали доступ до об’єктів у період учинення крадіжок. У результаті цих та інших заходів поліцейським вдалося отримати докази причетності до злочинів 36-річного чоловіка, працівника комунального підприємства.

– Раніше він уже притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення майнових злочинів, – повідомив Михайло Сорока. – Про причетність його до вчинення указаних правопорушень свідчать у тому числі і записи камер відеоспостереження та інші зібрані нами докази.

За чинним законодавством за вчинені крадіжки (за ст.185 ККУ) чоловікові може загрожувати покарання від штрафу і аж до позбавлення волі строком до 3 років.

Відділ комунікації поліції Житомирської області 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here