Home Кримінал У Житомирі поліцейські охорони затримали підозрюваного у крадіжці

У Житомирі поліцейські охорони затримали підозрюваного у крадіжці

103

29 листопада працівники Управління поліції охорони, прибувши за викликом, затримали на вході до офісного приміщення чоловіка. При цьому правоохоронці також виявили пошкоджені вхідні двері установи та поряд – інструмент для їх зламу. Триває з’ясування всіх обставин.

29 листопада, близько 23:40, поліцейські наряду реагування отримали повідомлення про спрацювання сигналізації на об’єкті, що перебуває під охороною. На місці події, куди правоохоронці прибули за лічені хвилини, вони помітили підозрілого чоловіка, який виходив з приміщення.

Незнайомця затримали для з’ясування обставин його перебування на об’єкті. Крім того, під час обстеження будівлі було виявлено пошкоджені двері, а поряд з ними – фомку. У затриманого знайдено ніж. Відтак молодика, який виявився 29-річним місцевим жителем, поліцейські охорони доставили до Житомирського відділу.

Триває з’ясування всіх обставин. Водночас поліцейські радять усім жителям області подбати про наявність охоронної сигналізації, аби захистити своє житло та майно від зазіхань злодіїв. А швидкість реагування та прибуття поліцейських охорони допоможе у разі крадіжки викрити та затримати злочинців. 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here