Головна Кримінал У Житомирі проводили фіктивні тендерні торги

У Житомирі проводили фіктивні тендерні торги

83
0

 Прокуратурою Житомирської області під час перевірок встановлено, що службові особи комітету з конкурсних торгів одного з державних підприємств, визначаючи майбутнього виконавця послуг за процедурою відкритих торгів, суттєво порушили вимоги законодавства.

Зокрема, достовірно знаючи, що у тендері беруть участь два члени однієї сім’ї (чоловік та його дружина), а запропонована ціна за послуги вище середньоринкової ціни у регіоні, службові особи державного підприємства не відхилили пропозицій учасників та допустили подружжя до оцінки. Службові особи тендерного комітету склали завідомо неправдивий протокол розкриття тендерних пропозицій, у якому «зникли» пов’язаність учасників та завищення ціни на послуги.

Таким чином зловживання службових осіб службовим становищем спричинило збитки державному підприємству та державі.

За даним фактом стосовно службових осіб комітету з конкурсних торгів одного з державних підприємств порушено кримінальну справу за ознаками злочинів, передбачених ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) та ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України. 

Як повідомив начальник відділу захисту конституційних прав і свобод громадян та інтересів держави прокуратури області Олександр Башинський, у цілому поточного року органами прокуратури області за виявленими фактами зловживань порушено 10 кримінальних справ, на момент порушення яких встановлено збитки на загальну суму 1, 8 млн. грн. Також внесено 30 приписів та подань, принесено 4 протести та притягнуто до відповідальності 8 посадових осіб.

Перевірки прокуратури Житомирської області щодо додержання вимог Закону України «Про здійснення державних закупівель» тривають.

Прес-служба прокуратури Житомирської області


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here