Home Кримінал У Житомирі ринок на Б. Тена та Домбровського будують в «червоних лініях»,...

У Житомирі ринок на Б. Тена та Домбровського будують в «червоних лініях», – прокуратура

82

Прокуратура виявила незаконні будівництва у межах «червоних ліній».

У ході проведених органами прокуратури області перевірок в діяльності Управління Державної автомобільної інспекції УМВС України в області та його територіальних підрозділах виявлено порушення законодавства щодо забезпечення безпеки дорожнього руху.

Установлено, що посадовими особами Управління ДАІ УМВС в області не вжито відповідних заходів реагування на випадки незаконного будівництва об’єктів нерухомості у межах відведення автомобільних доріг або «червоних ліній».

Зокрема, у місті Житомирі з порушенням режиму «червоних ліній» побудовано торговельні комплекси-ринки по вул. Б. Тена та вул. Домбровського. Вказане порушення працівники ДАІ залишили поза увагою.

Не відреагувало належним чином Управління ДАІ на капітальне будівництво торговельного павільйону на земельній ділянці у межах відведення автомобільної дороги «Васьковичі-Шепетівка» у селі Наталівка Новоград-Волинського району.

Зазначене будівництво здійснювалось без його попереднього погодження з Державтоінспекцією. За таких же обставин побудовано тимчасові торговельні павільйони у місті Новоград-Волинському.

За даними фактами Управлінням ДАІ та його територіальними підрозділами протоколи про адміністративні правопорушення жодного разу не складались.

Усі вищезазначені об’єкти торгівлі, встановлені з порушенням вимог правил, норм і стандартів та без відповідного погодження, працюють і дотепер, що створює загрозу безпеці руху.

З вимогою усунути виявлені порушення прокуратурою області внесено подання начальнику УДАІ УМВС в області.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here