Home Кримінал У Житомирі до суду відправиться наркоугрупування: у них була власна лабораторія

У Житомирі до суду відправиться наркоугрупування: у них була власна лабораторія

456
0

Поліцейські припинили кримінальний бізнес наприкінці травня минулого року. Слідством було встановлено, що спільники, під керівництвом 37-річного жителя обласного центру, виготовляли амфетамін в його квартирі. Готовий «товар» продавали неподалік.

Слідчі встановили, що 37-річний організатор раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності за наркозлочини. Наприкінці 2022 року він знову розпочав незаконну діяльність, збуваючи психотропи. Згодом «розширив бізнес»: залучив до нього свого 41-річного брата, а також 33-річну знайому та 39-річного товариша. Роль кожного з них була узгоджена, а для конспірації вони використовували умовні фрази, змінювали номери телефонів тощо.

“Спільники отримували за допомогою логістичної служби складову для виготовлення амфетаміну. У квартирі організатора, де вже була обладнана нарколабораторія, виготовляли кінцевий продукт. Після цього збували «клієнтам», причому робили це неподалік: поблизу самого будинку, а інколи й у під’їзді”, – розповіли правоохоронці.

Під час обшуків за місцями проживання фігурантів слідчі вилучили вже виготовлений амфетамін, лабораторний та інший посуд з нашаруванням психотропної речовини, знаряддя для її фасування та прекурсор.

У листопаді спільникам було оголошено про підозри у вчиненні низки наркозлочинів. А 4 січня 2024 року досудове розслідування було завершено.

Фігурантам, відповідно до їх участі у протиправній діяльності, інкриміновано злочини, вчинені організованою групою:

– незаконне виготовлення, зберігання психотропної речовини з метою збуту та незаконний збут цієї речовини (ч. 2 та ч. 3 ст. 307 ККУ);

– незаконне придбання, зберігання та перевезення прекурсорів (ч. 2 та ч. 3 ст. 311 ККУ);

– незаконні дії з обладнанням, призначеним для виготовлення психотропних речовин та організацію й утримання місця для незаконного їх виготовлення (ч. 3 ст. 313 та ч. 2 ст. 317 ККУ).

Поплічникам може загрожувати до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Підписуйтесь на «Перший Житомирський» у соцмережах:
Telegram
Facebook
Instagram
YouTube
TikTok

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here