Home Кримінал У Житомирі КОРД затримали чоловіка, що шантажував знайомого

У Житомирі КОРД затримали чоловіка, що шантажував знайомого

333

31 липня в Житомирі КОРД затримав 27-річного містянина. Чоловік шантажував 22-річного знайомого неіснуючим боргом та як “компенсацію” змушував купувати йому вартісні делікатеси. Шантажист займався психологічним тиском та погрожував насильством. 

Про це повідомляє поліція області:

“27-річний житомирянин вигадав неіснуючий борг та вимагав гроші від 22-річного знайомого чоловіка. Відмовити потерпілий не міг, оскільки йому погрожували розправою. 31 липня спецпризначенці КОРД та оперативники регіонального Управління стратегічних розслідувань НПУ затримали чоловіка під час чергової передачі коштів.

Правоохоронці встановили, що протягом місяця чоловік потерпав від простійних погроз та вимагань, з якими телефонував знайомий, вигадавши історію про заборгованість. Окрім цього, як «компенсацію», змушував купувати йому вартісні делікатеси. Перебуваючи під психологічним тиском, при першій зустрічі «боржник» передав 3000 гривень, але на тому справа не завершилась, і в результаті чоловік віддав майже 11 тисяч гривень”.

Затриманому оголосили про підозру. У нього вилучили 5 тис. грн, переданих потерпілим. Чоловіку загрожує позбавлення волі на строк до 12 років з конфіскацією майна.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here