Home Гроші У Житомирі після візиту працівниці “газової служби” у пенсіонерки зникли 18 тис....

У Житомирі після візиту працівниці “газової служби” у пенсіонерки зникли 18 тис. грн

634

Про шахраїв, які можуть представлятися працівниками “газової служби” попереджають житомирян поліцейські.

Днями до 83-річна пенсіонерка втратила 18,5 тис. грн, коли впустила таку працівницю додому нібито для перевірки лічильника. Приязна дівчина досить довго спілкувалася з господинею. Коли пішла, то виявилося, що зникли гроші, а також золоті вироби.

“Близько 12:40 на спецлінію 102 зателефонувала 83-річна пенсіонерка. Вона розповіла, що з її квартири зникли 18,5 тисяч гривень та золоті ювелірні вироби. За словами заявниці, близько 2-х годин тому до неї у квартиру заходила працівниця «газової служби», яка перевіряла лічильник. Приязна дівчина досить довго спілкувалася з господинею, а потім пішла”.

Також ще з однієї квартири у Житомирі винесли 5 тис. грн. У цьому випадку 11-річна дівчинка впустила додому жінку з дітьми, які попросили води.

У поліції застерігають: в обох випадках непрохані гості ніби й були на очах у жителів квартир та нікуди не відлучались. Однак ні пенсіонерка, ні школярка не зачинили за ними двері. Тож поліцейські вважають, що разом з цими відвідувачами могли бути спільники, які й заходили слідом і знаходили гроші та цінності, поки всі були зайняті.

Нині правоохоронці встановлюють причетних до подій. 

За словами пенсіонерки, її «гостя» віком близько 20 років, має світле волосся, була одягнена в куртку бежевого кольору, чорні штани.

В іншій квартирі побували особи зі смаглявим кольором шкіри, старша жінка виглядає на близько 50 років, молодшій – на вигляд 18 років, вона була у світлій куртці та чорному взутті. Хлопчик віком близько 12 років, був у чорній куртці.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here