Головна Кримінал У Житомирі в кафе продавали фальсифікований алкоголь, який постачали з Волині

У Житомирі в кафе продавали фальсифікований алкоголь, який постачали з Волині

504
0

48 тонн спирту та 600 л горілки сумнівної якості вилучили днями під час обшуків на території двох областей – Житомирської та Волинської поліцейські. Нелегальний алкоголь продавали і в одному з кафе Житомира.

Нелегальний канал постачання фальсифікованого спирту припинили. 

«Розкручування схеми розпочалося із затримання улітку 2022 на одному з блокпостів поблизу Житомира автомобіля, в якому перевозилось близько 2 тон етилового спирту без жодних документів на вантаж. Тоді поліцейські розпочали кримінальне провадження та у його рамках встановлювали походження і призначення фальсифікату», – повідомили правоохоронці.

Як з’ясувалося, спирт. потрапляв у регіон з Волині.

Поліцейські провели 5 санкціонованих обшуків 30 грудня у Житомирі на трьох складських приміщеннях та у кафе, де продавався фальсифікат. Загалом у результаті обшуків було вилучено більш як 600 л горілки, 120 л спирту, 20 л коньяку, обладнання для фасування та інші речові докази.  

Із підпільного цеху у Волинській області було вилучено 48 тонн етилового спирту та інші свідчення ведення нелегального бізнесу. Саме у цьому приміщенні, за оперативною інформацією, і виготовлявся фальсифікат.

Усе вилучен направили на експертне дослідження до регіонального Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here