Home Кримінал Убивця курда Шабаба Алояна переховувався у селі на Житомирщині

Убивця курда Шабаба Алояна переховувався у селі на Житомирщині

99

 

Пожиттеві строки отримали замовник вбивства київського бізнесмена і активіста курдської громади України Шабаба Алояна Мераб Суслов і однин з кіллерів – Давид Батікьян.

Один з кіллерів у перестрілці був поранений і помер у лікарні, другий (Бакітьян) незабаром був затриманий в одному з сіл Житомирської області.

На нього спецслужби вийшли після того, як він включив мобільний і подзвонив. Мераба затримали в Росії влітку 2010 року.

Як повідомляє «Сегодня», Суслов намагався вирватися з "клітки" в залі засідань.

Його привели в суд під конвоєм двох десятків "грифонівців" в масках. Опинившись за гратами, він щосили рвонувся на волю, напираючи плечем на двері. Суслову вдалося вибратися з "клітки" буквально на півкроку, але його схопили "грифонівців". За таке порушення порядку суддя постановив вдалися його із залу під час оголошення вироку.

Передбачуваний кілер Давид Батікьян поводився тихо. Він закрив обличчя чорною шапкою і відвернувся від присутніх.

Нагадаємо, Шабаб і двоє його охоронців-«титанівців» Володимир Ісай і Андрій Брежнєв були вбиті в жовтні 2009 року в столичному торговому центрі «4room» на Окружній. Це вбивство свого часу шокувало громадськість і досі вважається одним з найрезонансніших злочинів, який в останні роки відбувалися в Києві.

Головною версією злочину став фінансовий конфлікт, що виник між Мерабом і Шабаба. Нібито, не знайшовши компромісу в розподілі бізнесу, Мераб підіслав двох вбивць.


 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here