Home Кримінал Утік з чужим телефоном, залишивши свої документи: у Житомирі затримали грабіжника

Утік з чужим телефоном, залишивши свої документи: у Житомирі затримали грабіжника

401

У Житомирі охоронець одного із магазинів запросив покупця до свого кабінету, щоб переглянути записи з камер відеоспостереження та утулювати спірне питання. Після перегляду камер відвідувач раптово зник і прихопив з собою телефон охоронця.

Про це інформує поліція області:

Чоловік розповів, що того дня запросив покупця до службового кабінету, щоб переглянути записи камер відеоспостереження та урегулювати спірне питання щодо інциденту в магазині напередодні. Під час перегляду чоловік конфліктував з охоронцем і у якийсь момент несподівано вийшов з приміщення. За кілька хвилин потерпілий зрозумів, що разом з відвідувачем зник і його мобільний телефон. Однак у поспіху покупець залишив у кабінеті свою сумку“, – йдеться в повідомленні.

Окрім особистих речей правоохоронці виявили там документи покупця, як виявилося 40-річного містянина. Оперативники кримінальної поліції негайно виїхали за адресою, вказаною у документах, однак нікого там не застали. Вже наступного ранку правоохоронці розшукали чоловіка на одній з вулиць міста, неподалік його будинку.

Чоловік визнав свою провину в учиненому, однак мотиви своїх дій пояснити не зміг, оскільки, за його словами, був у стані сп’яніння. Нині правоохоронці встановлюють місцезнаходження викраденого майна. Згідно з чинним законодавством за крадіжку, вчинену в період воєнного стану, винній особі загрожує тривале позбавлення волі.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here