Home Кримінал В Бердичеві родині учасника АТО погрожують фізичною розправою

В Бердичеві родині учасника АТО погрожують фізичною розправою

129

До Бердичівського МВ УМВС звернулась жителька райцентру, дружина поранено військовослужбовця, із заявою про вимагання невідомими грошей. Жінка неодноразово отримувала телефонні дзвінки та СМС-повідомлення про фізичну розправу з нею та її родиною у разі невиконання їх вимог. Правоохоронці встановлюють особи зухвалих та цинічних злочинців.

Про це повідомляє СЗГ УМВС Українив Житомирській області.

У ході досудового розслідування встановлено, що погрози стали надходити після того, як сім’я військовослужбовця звернулась до усіх небайдужих людей з проханням допомогти зібрати кошти для протезування пораненого у зоні АТО чоловіка. Необхідна сума просто непосильна для молодої cім’ї, де зростає двоє малолітніх дітей, а батько був єдиним годувальником.

Невдовзі після відкриття благодійного рахунку на телефон дружини стали надходити дзвінки та СМС-повідомлення від незнайомців із вимогами перерахувати отримані кошти на інші цілі. Занепокоєна безпекою родини жінка звернулась до міліції.

Слідчим відділом Бердичівського МВ УМВС було розпочато кримінальне провадження за ст. 129 (Погроза вбивством) Кримінального кодексу України. Нині тривають оперативно-розшукові заходи для встановлення осіб цинічних вимагачів та їх затримання. Також працівники міліції проводять комплекс спеціальних заходів для убезпечення родини військовслужбовця.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here