Home Кримінал В Коростишівському районі чоловік в орендованому приміщенні виготовляв наркотики. ФОТО

В Коростишівському районі чоловік в орендованому приміщенні виготовляв наркотики. ФОТО

128

Співробітники Управління СБ України в Житомирській області у взаємодії з поліцією ліквідували лабораторію з виготовлення синтетичних психотропних речовин.

Про це повідомляє прес-група УСБ України в Житомирській області.

Організатор підпільного виробництва амфетаміну замовляв необхідні реактиви і компоненти через Інтернет. Зловмисник синтезував наркотик невеликими партіями (у середньому до 50 грамів за раз) у підсобному приміщенні орендованого приватного будинку у одному з сіл Коростишівського району. У процесі виготовлення амфетаміну він дотримувався необхідних заходів особистої безпеки та користувався респіраторами.

Під час обшуку нарколабораторії правоохоронці вилучили близько 30 грамів щойно виготовленого психотропу, спеціальне обладнання, хімічні речовини та прекурсори, при сполученні яких наркоділок отримував амфетамін, пристрої для фасування наркотиків, а також арсенал незареєстрованої зброї: три пістолети та гладкоствольну рушницю.

Тривають оперативно-слідчі дії в межах кримінального провадження за ч. 2 ст. 306 (використання коштів, здобутих від незаконного обігу наркотичних засобів) та ч. 2 ст. 307 (незаконне виробництво чи збут наркотичних засобів) Кримінального кодексу України.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here