Home Кримінал В Лугинському районі поліція затримала вантажівку, яка перевозила ліс без документів

В Лугинському районі поліція затримала вантажівку, яка перевозила ліс без документів

84

На вихідних під час відпрацювання області інспектори підрозділу забезпечення безпеки дорожнього руху УПД ГУНП в Житомирській області виявили низку правопорушень, серед яких незаконне зберігання наркотиків, нелегальне перевезення лісопродукції та підробка документів на престижне авто.

Окрім цього, 6 червня у Лугинському районі поліцейські зупинили для перевірки автомобіль «Урал-5557», завантажений лісопродукцією. Водій, 56-річний місцевий житель, жодних документів на вантаж не надав. Відтак автомобіль з 8 дубовими колодами було доставлено до місцевого відділення поліції та розпочато перевірку.

За словами заступника начальника ГУ Національної поліції Житомирської області Артема Лисогора, профілактичні заходи, спрямовані на припинення та попередження правопорушень, тривають.

Відтак у населених пунктах області збільшено кількість поліцейських патрулів, на автошляхах додатково працюють інспектори забезпечення безпеки дорожнього руху. Очікуваним результатом таких заходів стане стабілізація криміногенної ситуації в регіоні, безпека громадян у період літніх відпусток та відпочинку.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here