Home Кримінал В Малинському районі побили лесбійку, поліція вивчає причини конфлікту

В Малинському районі побили лесбійку, поліція вивчає причини конфлікту

109

3 травня одним з дописувачів соцмережі Фейсбук поширено інформацію про неналежне реагування працівників Малинського відділення поліції на повідомлення про побиття жінки в одному з приватних місць відпочинку. Головне управління Нацполіції в області інформує, що за вказаними подіями ведеться досудове розслідування, а викладені відомості перевіряються.

Події відбувалися 1 травня в одному із приватних місць відпочинку у Малинському районі, де у кількох міні-котеджах знаходилось до 10 людей-відпочивальників.Увечері до відділення надійшло два дзвінки автора посту: перший близько 20.10, інший ще за півгодини. На місце відразу (після першого дзвінка) була направлена група швидкого реагування, яка на цей час знаходилась на виклику у с. Іванівці (приблизно 40 км від місця події) по заяві про сімейного дебошира.

Інша чергова група відділення поліції працювала у с. Скуратах (близько 35 км від місця описаних подій) у зв’язку з отриманням 46-річним місцевим жителем ножового поранення.

Відтак поліцейські прибули до пансіону близько 21.10. На момент їх приїзду сутички між відпочивальниками уже не було.

За зібраними свідченнями, між 34-річною жінкою та 43-річним чоловіком із різних компаній раптово виник конфлікт, який із штовханини переріс у бійку.

У ході подальшого з’ясування обставин в обох учасників було відібрано пояснення та запропоновано пройти судово-медичну експертизу.

Чоловіка опитали на місці події, встановили його особу та зобов’язали прибути наступного дня до відділення для дачі показів слідчому, що він і зробив.

Жінка відразу прибула до відділу поліції, де також надала письмові пояснення та відмовилась від проходження судово-медичної експертизи.

Наступного дня вона звернулась повторно та погодилась на проходження СМЕ щодо ступеню отриманих травм.

За цим фактом 2 травня було розпочато кримінальне провадження за ст. 125 (Умисне легке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України.

На даний час проводиться досудове розслідування.

Щодо неналежних, на думку автора посту, дій поліцейських проводиться перевірка.

Водночас кримінальним кодексом України поняття «побиття через ненависть до лесбіянок» не зафіксовано. Відтак у ході досудового розслідування досліджуються обставини вчинення кримінального правопорушення у межах визначених законом.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here