Home Кримінал В Олевському районі за два дні затримали 6 копачів бурштину. ФОТО

В Олевському районі за два дні затримали 6 копачів бурштину. ФОТО

136

Упродовж двох останніх днів, 7 та 8 березня, у північних районах Житомирщини працювали міжвідомчі спільні групи правоохоронців, які попередили незаконну діяльність і затримали копачів-нелегалів у лісових масивах Олевського району. Вилучено 3 мотопомпи, пожежні рукави та водозабірні шланги.

Про це інформують у відділі комунікації ГУНП в Житомирській областіі

7 березня поблизу с. Обища поліцейські виявили 19-річного жителя району, який за допомогою мотопомпи та водозабірного шлангу намагався видобувати сонячне каміння.Упродовж дня поблизу того ж населеного пункту правоохоронці виявили ще одну незаконну копальню. Про протиправну діяльність трьох чоловіків, які знаходилися на місці події, свідчило специфічне обладнання: мотопомпа, пожежний рукав і водозабірний шланг. Усі затримані – непрацюючі жителі м. Олевська віком від 19 до 32 років.

Увечері наступної доби у лісовому масиві біля с. Обища під час незаконної діяльності правоохоронці застали ще двох старателів – жителів м. Новограда-Волинського, 33-х та 41-го року.

З нелегальної копальні вилучено мотопомпу, водозабірний шланг і 20 м пожежного рукава.

Інформація про вказані факти внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.2 ст.240 (Порушення правил охорони або використання надр) Кримінального кодексу України. Розпочаті кримінальні провадження.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here