Home Кримінал В Житомирі за тиждень копи склали 43 адмінматеріали за розпиття алкоголю та...

В Житомирі за тиждень копи склали 43 адмінматеріали за розпиття алкоголю та виписали 11 протоколів за куріння

167

Під час проведення масових заходів по місту Житомиру патрульні працювали в посиленому режимі
З 14-го по 21-ше травня задля забезпечення публічного порядку і безпеки Управління патрульної поліції у місті Житомирі залучило поліцейських в кількості 50-ти  осіб для несення служби по місту.

Проведення «Дня Вишиванки», «Дня Європи», чемпіонату України з велоспорту відбулося під пильним наглядом патрульної поліції. Охоронці порядку забезпечували перекриття, регулювання дорожнього руху. Піші наряди патрулювали в парках, скверах, місцях проведення урочистостей.

На свято до Дня Європи був виставлений стаціонарний патруль на майдані ім. С.П. Корольова, а також на вулиці Михайлівська, який ніс службу протягом всієї ночі.
Найбільша кількість особового складу, а саме 70 патрульних, були задіяно під час святкування у вихідні дні.

За розпиття алкогольних напоїв у громадських місцях з 19-по 21 травня патрульні склали 22 адміністративних матеріали. Найбільше правопорушників у сфері громадської безпеки перебували в стані алкогольного сп’яніння саме 21 травня.
За фактом вчинення дрібного хуліганства патрульні склали 5 протоколів.
За куріння тютюнових виробів у невстановленому місці патрульні притягнули до адміністративної відповідальності 4 людини.

В період з 14 по 21 травня було складено 43 адміністративних матеріалів за розпиття спиртних у громадських місцях, виписано 11 протоколів за куріння.

В сфері ПДР патрульні склали 704 постанови за той самий період.
Загалом святкування відбулося без значних правопорушень, окрім як в сфері громадської безпеки та ПДР.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here