Головна Кримінал В Житомирських магазинах після 22 години торгують алкоголем

В Житомирських магазинах після 22 години торгують алкоголем

90
0
Під час спільних рейдів правоохоронців з підрозділом муніципальної міліції та представниками відділу торгівлі департаменту власності та ринкового регулювання якості Житомирської міської ради впродовж тижня було зафіксовано 16 фактів продажу алкоголю після 22 години.

В одному з магазинів, у районі вулиці Польової, було зафіксовано факт торгівлі в нічний час, однак на прохання членів рейдової групи надати відповідний дозвіл продавці відповіли, що всі документи знаходяться в директора – за існуючими нормативними вимогами вони повинні бути розміщені у куточку споживача.

На час перевірки відповідні документи так і не були надані, тому роботу магазину було припинено, а відносно власника складено адміністративний протокол про адміністративні правопорушення, що тягне за собою покарання у вигляді накладення штрафу.

Тієї ж ночі члени рейдової групи побували ще в 6 торгівельних закладах Корольовського району міста і кожен з них, маючи дозвіл на здійснення діяльності до 22.00, працював у значно пізніший час. 

Як повідомив заступник начальника Корольовського РВ УМВС України в області Анатолій Хруль, на території району можуть здійснювати цілодобову торгівлю лише 23 заклади. Водночас під час рейдів працівниками органів внутрішніх справ було перевірено 16 торгівельних закладів, 9 з яких було закрито за порушення обмежень щодо торгівлі у нічний час, складено 2 адміністативних протоколи та винесені офіційні попередження.
 

Ольга Семенюк Корольовського РВ УМВС України в Житомирській області. 


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here