Home Кримінал В Житомирській області бабуся віддала шахраям 28 тис грн за ”магічне зцілення”

В Житомирській області бабуся віддала шахраям 28 тис грн за \”магічне зцілення\”

124

Жертвою заїжджих шахрайок стала 78-річна жителька Попільнянського району. Жінку привабила пропозиція смаглявих «цілительок» покращити її здоров’я за допомогою обряду, під час якого вона і віддала їм усі заощадження.

За словами жительки с. Сокільчі, яка 8 вересня близько 21.00 звернулася до поліції, усе сталося  годину тому. Вона ще поралася біля худоби, коли у двір зайшли двоє жінок та попросили напитися води. Неждані гості почали розпитувати літню господиню про її життя, вона й поскаржилася, що здоров’я вже слабке, важко, мовляв, обходити худобу та обробляти город.

Гості повідомили, що бабусі пощастило, адже вони можуть провести магічний обряд, що допоможе господарям почуватися краще. Але для нього необхідні усі наявні гроші, з яких і треба «вигнати порчу».

Літня господиня сама дістала зі сховку у хліві всі заощадження, 28 тисяч гривень, та віддала до рук ворожкам. Тільки коли гості пішли, а жінка повернулася до хати і розповіла про все своєму чоловікові, вони зрозуміли, що стали жертвами шахрайок.

Пенсіонерка повідомила поліцейським, що «ворожки» були смагляві, у квітчастих хустках та темному одязі.

Як повідомляють у поліції, нині у рамках кримінального провадження, розпочатого за ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України, поліцейські встановлюють особи жінок, причетних до злодіяння.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here