Home Кримінал «Ваш родич потрапив у ДТП»: поліція викрила в’язня-шахрая, що телефонував житомирянам

«Ваш родич потрапив у ДТП»: поліція викрила в’язня-шахрая, що телефонував житомирянам

261

Поліція викрила 36-річного в’язня однієї з виправних установ області, який ошукав щонайменше 20 жителів області за схемою «Ваш родич потрапив у ДТП». Тільки один випадок приніс шахраю 50 тис. грн "наживи", за рештою випадків поліція проводить розслідування.

30 червня шахраю повідомили про підозру.

"Поліцейські відділу протидії кіберзлочинам в області ДКП НПУ викрили 36-річного чоловіка у шахрайствах за схемою «ваш родич потрапив у ДТП». 30 червня слідчі Житомирського районного управління поліції ГУНП повідомили йому про підозру. В оперативників є підстави стверджувати про причетність чоловіка щонайменше до двох десятків таких фактів", – повідомили в поліції області.

Як виявилося, чоловік телефонував незнайомим абонентам, випадково обираючи номер, і розповідав історію про ДТП, поліцію або лікарню, куди потрапив хтось з рідних абонента.

Ті з людей, хто піддавався на ошуканство, перераховували на вказану чоловіком банківську картку кошти. Лише по одному із випадків сума склала 50 тисяч гривень.

Він уже відбуває термін за майнові злочини. У його камері знайшли мобільний телефон, сім-картки та інші свідчення «діяльності».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here