Home Кримінал Ветеринари незаконно використали майже 1 млн.грн. бюджетних коштів

Ветеринари незаконно використали майже 1 млн.грн. бюджетних коштів

85
Посадові особи Головного управління Державного комітету ветеринарної медицини України в Житомирській області перевищили свої повноваження, внаслідок чого державному бюджету завдано збитків на суму 800 тисяч гривень.
 
Службові особи уклали угоду з комерційною фірмою щодо проведення за державні кошти капітального ремонту орендованих управлінням адміністративних приміщень.
 
Оскільки кошторисом управління видатки для здійснення капремонту не передбачені, укладання цієї угоди призвело до самовільного взяття службовцями бюджетних зобов’язань на суму понад 800 тисяч гривень, повідомляє прес-група УСБ України в Житомирській області.
 
Крім того, для оплати ремонтних робіт посадовці видали накази, якими безпідставно спрямували кошти, отримані ветлікарнями та ветаптеками за надання платних послуг, на рахунок ГУ.
 
Ці кошти, які є дохідною частиною спеціального фонду державного бюджету України, були використані на погашення фінансових зобов’язань перед будівельною фірмою.
 
Слідчим підрозділом Управління СБ України в Житомирській області стосовно посадовців порушено кримінальну справу, по який триває слідство. 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here