Home Кримінал «Він сильно хрипів і потребував допомоги», – водій «швидкої» розповів, як він...

«Він сильно хрипів і потребував допомоги», – водій «швидкої» розповів, як він витягав із шахти «Скелі» хлопця

93

22-річний житель Коростеня разом із друзями відпочивав на території воєнно-історичної комплексу «Скеля». Хлопець тільки на мить втратив пильність і впав у шахту глибиною п’ять метрів.

Ні самостійно, ні за допомогою друзів, він вибратися не зміг, до того ж, падаючи, сильно травмувався, – розповіли в прес-службі Теруправління Держслужби НС в Житомирській області, цитують «Факти».

Прибувши за викликом медичні працівники не знали, як спуститися до постраждалого, і викликали рятівників.

Тим часом водій «швидкої» почав діяти самостійно.

«Постраждалий сильно хрипів і потребував швидкої допомоги, – згадує 39-літній водій Андрій Золотих. – Було зрозуміло, що часу витрачати не можна. Спуститися в шахту можна тільки було з центрального входу, а на клітці висів замок. Недовго думаючи, я взяв «монтировку» і… збив замок. Після цього лікарі змогли надати медичну допомогу. Виявилось, що у чоловіка була травма голови. Його негайно відправили в реанімаційне відділення, де його прооперували. На даний момент його стан задовільний».

До речі, як виявилося, часу на врятування дійсно було мало. Тому, можна вважати, що цей подвиг врятував чоловіку життя.

На питання, чи були ще такі випадки, водій відповів, що їх в нього вистачає. Бувають такі ситуації, які змушують швидко думати і діяти, щоб допомогти лікарям врятувати людей.


 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here