Home Кримінал Військовий прокурор Кривонос має дві версії у справі з розкрадання бронетанкового заводу

Військовий прокурор Кривонос має дві версії у справі з розкрадання бронетанкового заводу

Військовий прокурор Житомирського гарнізону Центрального регіону України Валерій Кривонос 2 грудня під час зустрічі в обласній прокуратурі з місцевими активістами відмовився від своїх слів щодо розкрадання майна на бронетанковому заводі.

Коли 1 грудня активісти приходили до нього на розмову, Кривонос визнавав факт розкрадання майна Міноборони, яке знаходилося на зберіганні Житомирського бронетанкового заводу. Він переконував, що усі документи щодо порушення справи проти керівника підприємства Бутенка вже готові, їх має підписати заступник Генпрокурора.

Також Кривоноса 1 грудня нібито здивувало, що в той час, коли офіційно відомо про розкомплетування техніки на  заводі, що потягнуло за собою мільйонні збитки, міністр оборони нагородив Бутенка медаллю.

Але вже 2 грудня військовий прокурор навідріз відмовлявся від своїх попередніх слів і на зауваження активістів про брехню, реагував емоційно, вживаючи некоректні звернення.

Тепер він вже заперечував, що відома сума збитків, нанесених державі.

За його словами, за результатами перевірки у 2013 році на бронетанковому дійсно недорахувалися деяких запчастин на машинах, хоча у попередні роки все було на місці.

Міноборони перевірило і прийняло кілька десатків машин, в яких не вистачає комплектуючих. Перевірці підлягає ще сотня.

Лише після цього можна буде говорити про якісь конкретні цифри та збитки і притягнення до відповідальності керівника підприємства. Ця резонансна справа на контролі у Генпрокуратури, а на місцях вважають, що усе можливе для забезпечення чесного розслідування уже зроблено.

У активіста Івана Єщенка своя версія щодо цієї справи. Посилаючись на слова працівників заводу, він пояснює: машини розібрані повністю – лишилися лише одні коробки, які підфарбували до приїзду міністра та Президента.

Через подібні дії керівника заводу і бездіяльність органів прокуратури, на Сході через нестачу техніки гинуть українці, переконаний активіст.

Юлія ДЕМУСЬ