Home Кримінал «Військторгсервіс» в Житомирі незаконно здавав у оренду майновий комплекс у 995 квадратних...

«Військторгсервіс» в Житомирі незаконно здавав у оренду майновий комплекс у 995 квадратних метри

136

На Житомирщині укладання 14 договорів так званої прихованої оренди з 2010 року по 2013 роки завдало державі збитків на суму 1,1 мільйони гривень.

Житомирською прокуратурою з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері встановлено, що між Житомирською філією Концерну «Військторгсервіс» та фізичними і юридичними особами з метою ухилення від процедури укладання договору оренди укладено 14 так званих договорів про надання послуг забезпечення робочого місця, за якими фактично в оренду було передано цілісний майновий комплекс загальною площею понад 995 кв. м.

Як зазначив начальник відділу захисту прав і свобод громадян та інтересів держави прокуратури Центрального регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сферіВолодимир Сукач, у випадку оренди нерухомого державного майна підприємства, загальна площа якого перевищує 200 кв. м., орендодавцем виступає Фонд державного майна України, його регіональні відділення та представництва. При цьому орендна плата в розмірі 70% направляється до Держбюджету України, а 30% – на підприємство, на балансі якого знаходиться таке майно.   

В результаті вказаних дій службових осіб Житомирської філії Концерну «Військторгсервіс» у період з січня 2010 року по травень 2013 року не перераховано до бюджету коштів у сумі понад 1,1 мільйон гривень.

Відомості щодо зазначеного кримінального правопорушення за ознаками злочинів, передбачених ч.3 ст. 365 КК України, внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

 

 


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here