Home Кримінал Виганяв із дому: в області чоловіка можуть посадити за домашнє насильство до...

Виганяв із дому: в області чоловіка можуть посадити за домашнє насильство до дружини

306

51-річний чоловік у стані спʼяніння виганяв свою 58-річну дружину з власного дому, провокував конфлікти та погрожував. За домашнє насилля жителю Черняхівської громади загрожує увʼязнення.

Про це повідомляє поліція області:

«Упродовж року з родиною працювали  дільничні офіцери. Вони кілька разів вгамовували 51-річного чоловіка, який у стані сп’яніння  провокував конфлікти, ображав та погрожував дружині. Неодноразово він виганяв жінку з її власного будинку на вулицю, тож вона шукала прихистку деінде, чекаючи «поки мине буря».

Поліцейські складали протоколи за вчинення домашнього насильства та виносили йому приписи із забороною контактувати з дружиною на встановлений період часу. Судом йому було визначене покарання у вигляді штрафних санкцій. 

До вирішення кризової ситуації у родині поліцейські залучали і фахівців соціальних служб. Проте після недовгого періоду спокою чоловік знову продовжував тиранію.

Чоловіку загрожують громадські роботи на строк від 150 до 240 годин, або арешт на строк до 6 місяців, або обмеження волі на строк до 5 років, або позбавлення волі на строк до 2 років.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here