Home Кримінал Юнак з Новограда-Волинського ”обвів навколо пальця” трьох онлайн-покупців

Юнак з Новограда-Волинського \”обвів навколо пальця\” трьох онлайн-покупців

124

Оперативники карного розшуку викрили юнака, який «продавав» через мережу Інтернет неіснуючі товари. У такий спосіб парубок встиг ошукати трьох жителів різних регіонів країни на загальну суму близько 3 тисяч гривень.

Про це повідомляє прес-служба УМВС України в Житомирській області.

Потерпілі знаходили оголошення та погоджувалися на умови передоплати обраних товарів, вартість яких коливалася від 600 до 1200 гривень. Жителі Черкаської і Київської областей перерахували гроші за мобільні телефони, а 45-річний житель Чернівецької області очікував на мікрохвильовку. Не дочекавшись товарів, які мали бути доставлені поштою, ошукані покупці звернулися до міліції.

– Уже зараз встановлено, що 18-річний житель Новограда-Волинського створив кілька облікових записів на одному з торгівельних веб-ресурсів, де розмістив оголошення про продаж уживаної побутової техніки і мобільних телефонів, – повідомив начальник Новоград-Волинського МВ УМВС Сергій Рябошапка.

– Для переконливості він також додав скопійовані з мережі Інтернет фотознімки товарів, яких насправді не мав.Також правоохоронці з’ясували, що хлопець отримав дозвіл свого товариша користуватися його банківською карткою, на рахунок якої й отримував передоплату від своїх довірливих клієнтів. Відслідкувавши фінансові операції та діяльність в Інтернеті, міліціонери викрили парубка.

Триває досудове розслідування кримінального провадження за ч. 3 ст. 190 (Шахрайство, вчинене шляхом незаконних операцій з використанням електронно-обчислювальної техніки) Кримінального кодексу України

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here