Home Кримінал За тиждень дільничні інспектори назбирали 200 рослин коноплі

За тиждень дільничні інспектори назбирали 200 рослин коноплі

108

Дільничні інспектори Житомирського райвідділу міліції упродовж минулого тижня на території району з присадибних ділянок громадян вилучили понад 200 рослин конопель.

На території Житомирського району, як і в області, тривають комплексні заходи «Мак – 2013».

Під час проведення профілактичних рейдів дільничні інспектори відділення міліції смт. Новогуйвинська виявили низку незаконних посівів нарковмісних рослин на земельних ділянках місцевих жителів.

Перший «урожай», 171 рослину коноплі, зібрали на присадибній ділянці 36-річного жителя району, де заборонене зілля було висаджене та дбайливо доглянуто господарем. Згодом виявилося, що чоловік вже потурбувався і про обробку сировини: власноруч почав зрізати та сушити коноплю. У його домогосподарстві було вилучено ще й сухі рослини.

А для 34-річного жителя Житомирського району візит дільничних інспекторів міліції став несподіванкою, адже господар твердив, мовляв, не бачив, що росте на його присадибній ділянці. Хто і навіщо посіяв зілля і яким чином мав скористатися урожаєм, нині з’ясовує досудове розслідування. Наразі виявлені 33 рослини конопель працівниками міліції вилучено.

– Усі рослини конопель, вилучені з присадибних ділянок жителів району наразі направлені на експертне дослідження, – говорить начальник Житомирського РВ УМВС Ігор Жміда. – Громадянам, які порушили встановлені заборони, законодавством визначено покарання у вигляді обмеження волі на строк до трьох років.


 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here