Головна Кримінал Працівникам Житомирщини повернуто 27 млн. грн. заборгованої зарплати

Працівникам Житомирщини повернуто 27 млн. грн. заборгованої зарплати

84
0
За втручання прокуратури Житомирської області заборгованість із виплати зарплати з початку року зменшилася з 50 млн. грн. до 18 млн. грн.
 
Як повідомив начальник відділу захисту конституційних прав і свобод громадян та інтересів держави прокуратури області Олександр Башинський, у вирішенні цієї надзвичайно значущої соціальної проблеми прокурорами активно застосовується така форма реагування на порушення, як письмовий припис.
 
Лише за внесеними приписами  (внесено 250 приписів) керівники-боржники у поточному році виплатили своїм працівниками 27 млн. грн. заборгованої зарплати, повідомила прес-служба прокуратури Житомирської області.
 
До злісних порушників застосовуються й більш суворі заходи. Зокрема,  із початку року органами прокуратури порушено 49 кримінальних справ за фактами порушення трудових прав громадян, 36 з яких розслідувано та направлено до суду. 

Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here