Home Кримінал Забив молотком до смерті: рецидивісту дали 11 років

Забив молотком до смерті: рецидивісту дали 11 років

187

Житомирська обласна прокуратура довела у Вінницькому апеляційному суді вину неодноразово судимої особи у скоєнні тяжкого злочину – умисного вбивства.

Відтак, скасовано вирок районного суду міста Житомира від 3 липня 2020 року, яким чоловіка виправдали за недоведеністю скоєння умисного вбивства за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України, повідомляє Суспільне.

Апеляційний суд постановив новий вирок, яким особу визнали винною у скоєнні злочину за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України та призначили покарання у виді позбавлення волі строком на 11 років.

Також задовольнили цивільний позов про стягнення на користь потерпілої сторони відшкодування на суму понад 300 тисяч гривень завданої моральної і матеріальної шкоди. Крім цього, на користь держави з винного стягнуто майже 65 тисяч гривень за проведення експертиз.

Умисне вбивство скоєно у березні 2017 року у селі Зарічани Житомирського району.

Між знайомими на ґрунті неприязних стосунків виник конфлікт: 48-річний житель Житомира, неодноразово судимий, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, завдав потерпілому численних ударів сокирою-молотком по голові. Від отриманих ран чоловік помер.

Не погодившись із виправдувальним вироком суду першої інстанції, прокуратура оскаржила його в апеляційному суді.

Колегія суддів, взявши до уваги доводи прокурора, призначила особі покарання – 11 років ув’язнення.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here