Home Кримінал Зарізав приятеля, бо той давав поради: на Житомирщині чоловік отримав 8 років...

Зарізав приятеля, бо той давав поради: на Житомирщині чоловік отримав 8 років тюрми

417

8 років позбавлення волі отримав житель Народицької громади. Чоловік під час чаркування у гостях у знайомого отримав дорікання від чоловіка, що не дослухається порад. Гість розізлився, вчинив бійку та заподіяв приятелю численних ударів ножем. Потім знову випив алкоголю. Коли прокинувся, зрозумів, що накоїв та викликав швидку.

Про це інформує прокуратура області: 

“Прокурор у суді довів, що особливо тяжкий злочин житель Народицької територіальної громади скоїв у листопаді минулого року. З потерпілим він приятелював, неодноразово спільно розпивали спиртні напої. 

У день трагічної події засуджений прийшов у гості до потерпілого, з яким, як завше, поспілкувалися «за чаркою». Господар, будучи у стані алкогольного сп’яніння, почав дорікати гостеві, що той не виконує своїх обіцянок та не дослухається до його порад. 

Таке повчання йому не сподобалося. Розізлившись, фігурант вчинив бійку, під час якої заподіяв приятелю численних ударів ножем. Потім ще випив алкоголю для «зняття стресу», після чого заснув”.

Як встановила експертиза, від одержання тяжких ножових поранень господар помер відразу, буквально через декілька хвилин.

Наразі вирок набув чинності.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here