Головна Війна Заробляв на військових: «волонтеру», що продавав неякісні бронежилети, повідомили про підозру

Заробляв на військових: «волонтеру», що продавав неякісні бронежилети, повідомили про підозру

177
0

25-річний житель Житомирського району отримував від приватних підприємців кошти та захисні плити як благодійну допомогу. 

Із них він виготовляв неякісні бронежилети та продавав їх через соцмережі по 260-270 доларів США. При цьому власники товару знали, що бронежилети не відповідають заявленому 4 та 5 класу захисту. Неякісними бронежилетами він заробив 500 тис. грн.

Псевдоволонтеру повідомили про підозру.

«Місцевому жителю повідомлено про підозру у заволодінні чужим майном, шляхом обману та зловживання довірою, що завдало значної шкоди потерпілому (шахрайство), а також продажу товарів безоплатної допомоги, з метою отримання прибутку, вчиненому у значному розмірі, під час воєнного стану», – повідомили у прокуратурі.

Активіст отримував безкоштовно від підприємців елементи нібито для благодійного виготовлення бронежилетів бійцям Збройних Сил України і тероборони, насправді організував через мережу Інтернет комерційний продаж виготовленого захисного спорядження, заробляючи на благодійній допомозі сотні тисяч гривень.

Під час випробовування лише один з восьми бронежилетів відповідав необхідному класу захисту. Військове спорядження, яке мало б поставлятися як благодійна допомога, продавалося цілими партіями.

За місцем проживання псевдоволонтера виявлено понад 70 елементів спорядження (бронеплити, плитоноски), майже півтора десятка мобільних телефонів, прилади нічного бачення та інші речі, які були передані для проведення відповідної експертизи.

До суду подали клопотання щодо обрання особі запобіжного заходу у виді цілодобового домашнього арешту.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here