Головна Кримінал Житомирянка продавала метадон ув’язненим в колонію

Житомирянка продавала метадон ув’язненим в колонію

77
0

Співробітники Управління СБУ в Житомирській області спільно з прокуратурою викрили механізм постачання на територію регіону синтетичного наркотику – метадону.

Правоохоронці встановили, що організатори наркобізнесу, мешканці Запоріжжя, отримували метадон із-за кордону та ховали його у брусках мила. Однією зі служб поштової доставки вони переправляли наркотик дилерам у інших регіонах України.

Як повідомляють у СБУ, в Житомирі товар отримувала мешканка обласного центру. Вона збувала метадон місцевим наркозалежним. Серед клієнтів були й ув’язнені однієї з колоній. Перевіряється інформація про причетність до передачі метадону працівників пенітенціарної служби.

Співробітники СБ України затримали наркодилера після отримання посилки з 14 грамами метадону. У Запоріжжі правоохоронці "взяли" двох організаторів наркобізнесу. Під час обшуку за місцем їх проживання було виявлено обладнання для фасування метадону та підготовлені бруски мила.

Житомирянці повідомлено про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України. Вирішується питання про обрання підозрюваній запобіжного заходу. Стосовно організаторів продовжуються відповідні процесуальні дії.

Триває досудове слідство.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here