Home Кримінал Житомирщина лідер зі злочинів скоєних неповнолітніми

Житомирщина лідер зі злочинів скоєних неповнолітніми

100

За кількістю злочинів, скоєних неповнолітніми, рекорд побила Житомирщина: на 100 тисяч населення – 36, на Кіровоградщині – 35.

Такі данні дає сайт ZLOCH.IN.UA , пише Gazeta.ua.

Роман Мельник з кількома приятелями-програмістами склав кримінальну карту України. Він планує створити громадський руху, який навчатиме людей використовувати закон про доступ до публічної інформації.

На сайті ZLOCH.IN.UA в меню обираєш рік і вид злочину – карта показує ситуацію по регіонах України. Зеленим, жовтим, оранжевим, червоним позначені області за рівнем зростання злочинності. Із заходу на схід і південь карта червонішає.

Найбезпечніше жити в Тернопільській та Іванофранківській областях. Водночас там один із найвищих рівнів хабарництва. Можливо, захід менш криміногенний, бо багато людей виїхали за кордон на заробітки. Також там більше сіл, а міста невеликі.

Лідерами за показником злочинності є Крим і Севастополь, їх доганяють Запорізька та Дніпропетровська області. Донеччина не належить до п’ятірки за жодним із основних показ­ників. Але це офіційні дані. Не переконаний, що всі злочини реєструють.

Там, де більше розмовляють українською, менше злочинів, і навпаки. Кажуть: це тому, що схід урбаністичний і промисловий, а захід живе в селі та на заробітках.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here