Home Кримінал Житомирські активісти подарували СБУшникам дерев’яний кілок і часник. ФОТО

Житомирські активісти подарували СБУшникам дерев\’яний кілок і часник. ФОТО

130

 Активісти "Демократичного Альянсу" та руху "Автомайдан-Житомир" 25 березня прийшли під стіни управління СБУ в Житомирській області. З собою принесли плакати і символічний подарунок – дерев’яний кілок та часник.

Таким чном вирішили привітати співробітників управління з професійним святом і нагадати, що деякі справи стосовно учасників та організаторів Антимайданів досі не завершені. Так само не знайшли винних у побитті активістів житомирського Євромайдану в період революційних подій, хоча самі постраждалі неодноразово заявляли, що замовниками цих нападів були СБУшники.

 Про це ще раз під час акції нагадав активіст Юрій Жуковський. Також він  додав, що під час Революції Гідності телефони активістів незаконно прослуховувалися, а СБУшники керували "тітушками".

Валерій Арушанян з руху "Автомайдан" запевнив, що на плакаті не випадково написали "дорога" СБУ, адже на сьогодні діяльність цього органу в фінансовому плані досить дорого обходиться українцям, а працювати на благо народу в управлінні так і не навчилися.

Прийняти "вітання" від активістів вийшов заступник начальника УСБУ в Житомирській області і зауважив, що усі керівники, які працювали у період революційних подій на Майдані уже звільнені. Втім, учасники акції вважають, що кожного з них необхідно притягувати до відповідальності, адже усунення від посади – це найпростіший спосіб приховати усі злочини та порушення.

Так само попросили СБУшників розібратися з регіоналами Рижуком і Никитюком. За словами заступника УСБУ, стосовно цих екс-чиновників вже порушені справи, які грунтуються на протиправній діяльності і ними займається прокуратура. Так само фігурантами багатьох кримінальнх справ нині виступають колишні працівники СБУ.

За активістами із вікон своїх кабінетів постіійно спостерігали працівники управління. Подарунок для усього колективу довелося отримувати заступнику начальника. Він з посмішкою взяв кілок та часник, зазначаючи, що не вампір. Згодом пообіцяв спвпрацювати з громадою Житомира і запрошував на особисті зустрічі зі своїм новим керівником, який із приходом на посаду зауважив, що в управлінні буде панувати закон.

Юлія ДЕМУСЬ

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here