Home Кримінал Житомирські діти почали більше красти

Житомирські діти почали більше красти

124
У Житомирській області зростає рівень дитячої злочинності. На цьому наголосив Уповноважений Президента України з прав дитини Юрій Павленко.
 
Окрім, Житомирщини до списку областей, де зростає дитяча злочинність потрапили Волинська, Закарпатська, Донецька, Львівська областа, а також місто Севастополь, АР Крим, Одеська та Південна залізниця, повідомляє прес-служба Президента України.
 
Натомість, найсуттєвіше зменшення дитячої злочинності відбулося в Чернівецькій, Тернопільській, Київській, Миколаївській, Полтавській, Сумській, Хмельницькій, Дніпропетровській, Одеській, Чернігівській областях та на Південно-Західній залізниці.
 
Загалом же, за словами Юрія Павленко, з початку року рівень дитячої злочинності знизився на 7,4%. За перші п’ять місяців цього року кількість злочинів, скоєних дітьми або за їх участю, становить 7165 проти 7737 за аналогічний період минулого року.
 
Питання профілактики та попередження дитячої злочинності, недопущення скоєння злочину дитиною повторно та недопущення порушення прав дітей при розслідування скоєних ними правопорушень перебуває на постійному контролі Адміністрації Президента України, зазначив Юрій Павленко. 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here