Home Кримінал Житомирянка через суд відвоювала сину російське громадянство

Житомирянка через суд відвоювала сину російське громадянство

92

У Сосновоборский районний суд звернулася мешканка українського м. Житомира. У заяві жінка вказала, що у відділі РАГС внесли в книгу актів цивільного стану і видали невірне свідоцтво про народження її сина.

При записі була допущена помилка: місцем народження дитини названий Житомир, тоді як в довідці вказано, що вона народила сина на території Російської Федерації. Однак в загсі їй відмовили у зміні запису.

В судовому засіданні позивачка пояснила, що їхала вагітна з Житомира до мами, яка проживає на території Сосновоборского району. В дорозі почалися перейми, і їй довелося заїхати в Новооскольську ЦРЛ Білгородської області, де вона й народила дитину.

У відділі РАГС помилково вказали місце появи на світ хлопчика за пропискою його матері. Але, так як дитина народжена на території РФ, його мати хоче, щоб у сина було російське громадянство, так як в подальшому планує переїхати на постійне проживання в Росію.

«Суд задовольнив заяву жінки і зобов’язав відділ РАГС внести виправлення в актовий запис, вказавши місцем народження дитини Новий Оскол Білгородської області», – повідомляє прес-служба Сосновоборского районного суду.

 


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here