Головна Кримінал Житомирянка заплатила 6 тисяч гривень за вирішення неіснуючих проблем

Житомирянка заплатила 6 тисяч гривень за вирішення неіснуючих проблем

116
0
В Житомирі 28-річна жінка заволоділа грошима іншої жінки. Для того, щоб отримати 6 тис.грн. шахрайка вдалася до обману, представившись працівником правоохоронних органів. За фактом шахрайства була порушена кримінальна справа. 
 
Як розповіла Тетяна Дружинська, інспектор СЗГ УМВС України в Житомирській області, такі випадки ошуканства останній час в області набувають поширеного характеру.
 
Даний злочин має свої специфічні ознаки, зокрема те, що потерпіла особа у переважній більшості власноруч передає злочинцю своє майно або цінності під впливом певних чинників, які створює шахрай.
 
Об’єктами таких злочинних посягань найчастіше стають люди похилого віку, неповнолітні та морально нестійкі особи, яких легше за все переконати в певних думках, схилити до якихось дій, які сприятимуть досягненню злочинної мети шахраїв.
 
Як розповів начальник управління карного розшуку УМВС України в Житомирській області Віктор Бугира, одним з видів є ошуканство, яке вчиняється особами, які начебто перебувають при виконанні службових обов’язків. Відомо багато випадків, коли шахраї називаються співробітниками правоохоронних органів, працівниками організацій, які займаються сферою обслуговування населення та ін.
 
Тому, аби не стати жертвою шахраїв міліція радить:
1. Спілкуйтеся з незнайомими людьми не більше хвилини-двох. Якщо у людини є конкретне і чітке прохання, він озвучить його одразу. Якщо ж вам починають говорити фрази типу «послухайте, будь ласка», «приділіть мені декілька хвилин», «от, посудіть самі», відразу ж припиняйте розмову. Зазвичай, це початок обману.
 
2. Спілкуючись з невідомим, ведіть себе впевнено і навіть зухвало. Побачивши перед собою таку людину, шахрай, навряд чи, спробує вас обманювати і піде шукати жертву серед більш довірливих.
 
3. Якщо невідомий занадто настирливий і не хоче вас залишити у спокої, скажіть, що негайно зателефонуйте в міліцію. 
 
4. Якщо у двері вашого будинку подзвонив невідомий, не поспішайте відкривати їх, а поспілкуйтеся через закриті. 
 
5. Якщо невідомий називається співробітником певної служби, вимагайте документи. Отримавши їх, неквапливо вивчіть, вдивляючись у кожну деталь. Якщо у вас є підозри, візьміть документ, закрийте двері і для перевірки зателефонуйте туди, звідки невідомий прийшов. «Справжній» буде довго обурюватися, але дочекається вас, а шахрай втече. 
 

Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here