Home Кримінал Жителька містечка поблизу Житомира агітувала за російських окупантів

Жителька містечка поблизу Житомира агітувала за російських окупантів

436

СБУ викрила ще одну прихильницю російської військової агресії, яка прославляла у забороненій в Україні соцмережі злочинні дії окупаційної армії і поширювала заборонену символіку тоталітарного режиму.

«Лобісткою» радянщини виявилася жителька містечка поблизу Житомира.

«Ще до повномасштабного вторгнення держави-агресора жінка систематично розміщувала в «Однокласниках» так звані «ностальгічні» дописи із антиукраїнськими наративами, популяризацією комуністичного тоталітарного режиму і закликами до відновлення срср», – повідомили в СБУ.

Після початку великої війни фігурантка продовжила поширювати в мережі заборонену в Україні радянську символіку та маніпулятивні лозунги, які рф традиційно використовує для ведення інформаційної війни проти нашої держави.

У них, серед іншого, стверджувалося, що вояки рф нібито «знову звільняють Європу від фашизму», а російська збройна агресія представлялася як українська громадянська війна, відповідальність за розв’язання якої покладалася на керівництво нашої держави.

Ініційовані спецслужбою лінгвістичні дослідження підтвердили наявність протиправного контенту у публікаціях зловмисниці.

На підставі зібраної доказової бази слідчі СБУ повідомили фігурантці про підозру.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here